nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Nowy Rynek

Leszno, Centrum, Nowy Rynek
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2411

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Leszna, przy ul. Nowy Rynek. Powierzchnia mieszkania: 29,60 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: II. Rodzaj budynku: KAMIENICA. Media: prąd, woda, kanalizacja, ...

Powierzchnia
29,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 325 600 
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Nowy Rynek
nowa oferta
dom na sprzedaż - Święciechowa, Aleksandra Fredry

Święciechowa, Aleksandra Fredry
dom na sprzedaż

LUX-DS-2410

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży PARTEROWY DOM BLIŹNIAK, zlokalizowany w Święciechowie, przy ul. Aleksandra Fredry. Powierzchnia domu: 66,63 m2. Powierzchnia działki: 348 m2. Ilość pokoi: 4.  Rodzaj zabudowy domu: BLIŹNIAK - ...

Powierzchnia
66,63 m2
Powierzchnia działki [m2]
348 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 288,46 zł
cena 419 000 
dom na sprzedaż - Święciechowa, Aleksandra Fredry
nowa oferta
dom na sprzedaż - Święciechowa, Aleksandra Fredry

Święciechowa, Aleksandra Fredry
dom na sprzedaż

LUX-DS-2409

Powierzchnia
66,63 m2
Powierzchnia działki [m2]
348 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 288,46 zł
cena 419 000 
dom na sprzedaż - Święciechowa, Aleksandra Fredry
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Leszno, Gronowo, Stanisława Żółkiewskiego

Leszno, Gronowo, Stanisława Żółkiewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2408

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia mieszkanie, zlokalizowane w Lesznie, dzielnicy Gronowo, przy ul. Stanisława Żółkiewskiego. Obowiązuje UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO! Powierzchnia: 36,28 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: PARTER - budynek ...

Powierzchnia
36,28 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,61 zł
cena 1 800 
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Gołębia

Leszno, Centrum, Gołębia
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2407

Biuro nieruchomości "Luxus Home" oferuje do wynajęcia UMEBLOWANE MIESZKANIE, zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Gołębiej. Powierzchnia: 46 m2. Ilość pokoi: 3. Piętro: III. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz (ogrzewanie gazowe - piec 2 funkcyjny), ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,87 zł
cena 1 650 
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Gołębia
nowa oferta
działka na sprzedaż - Przemęt, Osłonin, Wodna

Przemęt, Osłonin, Wodna
działka na sprzedaż

LUX-GS-2405

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży DZIAŁKE BUDOWLANĄ, zlokalizowaną w miejscowości Osłonin, nad Jeziorem Wieleńskim - województwo wielkopolskie, gmina Przemęt. Powierzchnia działki 2500 m2. Wymiary działki: - szerokość frontu: 37 m, - ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
260,00 zł
cena 650 000 
działka na sprzedaż - Przemęt, Osłonin, Wodna
146
ofert
Agnieszka Kruszik

Licencja: 18667

biuro@luxushome.pl

511-331-641