Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Przemysłowa

Leszno, Centrum, Przemysłowa
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-1977

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do sprzedaży LUKSUSOWE apartamenty, w budynku NOWYCH MŁYNÓW, zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Przemysłowej. Ilość pokoi: 2. CENA: od 9.500 PLN/m2. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego ...

Powierzchnia
55,98 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 500,00 zł
cena 531 810 
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Przemysłowa
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Przemysłowa

Leszno, Centrum, Przemysłowa
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-1978

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do sprzedaży LUKSUSOWE dwupoziomowe apartamenty z antresolami, zlokalizowane w budynku NOWYCH MŁYNÓW w centrum Leszna, przy ul. Przemysłowej. Ilość pokoi: 2. PIĘTRO IV i V. CENA: od 7.300 PLN/m2 do ...

Powierzchnia
68,76 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 501 948 
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Przemysłowa
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Święciechowa, Warzywna

Święciechowa, Warzywna
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2332

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży NOWE MIESZKANIE, zlokalizowane na pograniczu Leszna i Święciechowy - ul. Warzywna 14. Adres strony internetowej inwestycji: www.warzywna14.pl Lokal mieszkalny nr 14. Powierzchnia: ...

Powierzchnia
58,89 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 429 897 
mieszkanie na sprzedaż - Święciechowa, Warzywna
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Święciechowa, Aleksandra Fredry

Święciechowa, Aleksandra Fredry
dom na sprzedaż

LUX-DS-2409

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży PARTEROWY DOM BLIŹNIAK, zlokalizowany w Święciechowie, przy ul. Aleksandra Fredry. Powierzchnia domu: 66,63 m2. Powierzchnia działki: 348 m2. Ilość pokoi: 4.  Rodzaj zabudowy domu: ...

Powierzchnia
66,63 m2
Powierzchnia działki [m2]
348 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 288,46 zł
cena 419 000 
dom na sprzedaż - Święciechowa, Aleksandra Fredry

rozumiem